Titulinis / Galerija / Virtuvės baldų projektas

Virtuvės baldų projektas

Užsisakant virtuvės baldus gan sunku įsivaizduoti, kaip jie atrodys jūsų virtuvėje, nes tam reikia gerai išlavintos vaizduotės ar erdvinio mąstymo. Vienas iš šios problemos sprendimo būdų 3 D virtuvės baldų projektas (3 D vizualizacija). Tai baldų ir interjero projektavimui skirtų programų pagalba sukurti trijų matmenų brėžiniai, kuriuose stengiamasi kuo realiau atvaizduoti kuriamą interjerą (formas, medžiagas, spalvas, apšvietimą ir kitas detales).

Virtuvės baldų projektas „Vaidotas“

Virtuvės projektas „Deimantė“

Virtuvės projektas 3,6 m ilgio ir 2,38 cm aukščio nišai. Klasikinio stiliaus virtuvė su daug stalčių, filingo durelėmis ir karūną. Virtuvės fasadai baltos spalvos, stalviršis akmens masės.

Projektas „Rasa M“

Dar vienas baltos virtuvės projektas. Vilniečių šeima virtuvę planuoja gaminti iš blizgaus MDF. Virtuvė modernaus stiliaus iki lubų.

Projektas „Austė“

3 m ilgio virtuvės projektas nedideliai virtuvei.

Virtuvė su bendru stalviršiu ir palange „Šarūnė“

Virtuvės projektas, kuriame net dvi palangės virtuvės zonoje. Tai padidina darbo zonos plotą, virtuvėje suteikia erdvės pojūtį, baldai įgauną didesnę vertę.

Šviesios virtuvės projektas „Inga“

Nepaprastai įdomus projektas, kuriame kupina nestandartinių detalių – tai itin aukštos lubos, knygų lentynos saloje, orkaitės spinta ir kriauklė tiesiai prieš langą.

Kreminės spalvos virtuvė – projektas „Edita“

Kreminės spalvos virtuvė su medžio imitacijos stalviršiu – jaukus ir praktiškas derinys.

Balta virtuvė su medžiu – projektas „Reda“

Balta virtuvė su medžiu, atviromis lentynomis ir pastatomu šaldytuvu.

Šviesi ir talpi virtuvė – projektas „Vaida B“

Šviesios spalvos virtuvė su kontrastingos spalvos stalviršiu. Daugybė stalčių, mini sala-stalas su spintele apačioje, didelės virtuvės spintos – čia stengiamasi išnaudoti kiekvieną erdvę. Tai nors ir nedidelė, bet labai talpi virtuvė.

Virtuvės baldų projektas „Rūta“

Medžio, akmens ir švelniai kreminio atspalvio virtuvės baldų projektas.

Projektas – „Balta virtuvė“

Balta virtuvė iš MDF plokštės su medžio tekstūros stalviršiu, dviejų dalių viršutinėmis spintelėmis iki lubų ir daugybe stalčių.

Moderni virtuvė – projektas „Živilė G.“

Šviesios, modernios ir itin didelės virtuvės projektas su gausybe aukštų stalčių užtikrinančių patogų darbą virtuvėje, bei padedančių pilnai išnaudoti kiekviena virtuvės spintelių centimetrą.

Standartinės virtuvės projektas „Jovita“

Standartinės virtuvės projektas (5-6 m2), kuris lengvai pritaikomas daugeliui daugiabučių bei patalpoms, kurių apytiksliai matmenys 1400×2480 mm. Tai maža ir moderni virtuvė, kurioje telpa visos maisto ruošai būtiniausios priemonės.

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211