Titulinis / Galerija / Skandinaviško stiliaus virtuvė

Skandinaviško stiliaus virtuvė

Skandinaviško stiliaus virtuvė – pasiilgusiems šviesos, šilumos ir jaukumo. Šio stiliaus virtuvės baldai, pasižymi aiškiomis ir simetriškomis formomis, be įmantrių raštų ar gausybės detalių.  Čia dominuoja balta, kuri derinama su natūralaus medžio ar akmens tekstūrų paviršiais bei pastelinėmis, gamtinėmis spalvomis.  Tad tiems, kurie nori funkcionalumo, paprastumo ir ramybės, bei išskirtinės priežiūros nereikalaujančių baldų, šio stiliaus virtuvė tikrai patiks.

Skandinaviško stiliaus virtuvė „Dainius“

Tai virtuvės baldai sumontuoti Kauno rajone, modernaus stiliaus name. Šioje virtuvėje, balti blizgūs fasadai ne tik vizualiai padidina ir taip gana didelę erdvę, bet ir suteikia jai šviesumo, o natūralaus ąžuolo spalvos laminuotas stalviršis ją padaro šiltą ir jaukią.

Skandinaviško stiliaus virtuvė „Giedrius“

Šie baldai sumontuoti naujos statybos trijų kambarių bute Kaune. Tai virtuvė, svetainė ir valgomasis vienoje erdvėje, tad net sunku atrasti ribą, kurioje virtuvės baldai tampa valgomojo ir svetainės baldais.

Išskirtiniai šio projekto bruožai: virš valgomojo stalo įmontuotas veidrodis, iš grūdinto skaidraus stiklo pagaminta stalo laikančioji konstrukcija, akmens masės stalviršis su išlieta kriaukle, bei rankenėles pakeičiantis aliuminio profilis. Tai unikalūs sprendimai, leidžiantys džiaugti šiuolaikiška, jaukia ir erdvės įspūdį suteikiančia skandinaviško stiliaus virtuve.

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211