Titulinis / Galerija / Maža virtuvė

Maža virtuvė

Maža virtuvė ar erdvi? Net neabejojame, kad daugelis iš jūsų pasirinktų antrąjį variantą. Deja, tačiau dažniausiai tokios pasirinkimo galimybės tiesiog nėra. Taigi belieka tik viena išeitis, kuo geriau išnaudoti visą virtuvės plotą. Galbūt net nustebsite, tačiau ir pačiose mažiausiose, standartinio daugiabučio virtuvėse, galima atrasti vietos ne tik būtiniausiai buitinei technikai (šaldytuvui, orkaitei, kaitlentei), bet ir indaplovei ar net gi skalbimo mašinai. O išdėsčius visus šiuos prietaisus, dar liks vietos darbui, ar netgi nedideliam barui. Netikite? Pažvelkite į šią mažų virtuvių galeriją ir įsitikinsite, kad tai įmanoma.

Daugelis šioje galerijoje pateiktų pavyzdžių lengvai pritaikomi standartiniuose daugiabučiuose. Jei radote jums patikusią mažą virtuvę, susisiekite su mumis ir pabandysime patikusį projektą perkelti ir į jūsų virtuvę. O galbūt norėtųsi kažko išskirtinio – rašykite, skambinkite ir mes parengsime Jums individualų projektą.

Maža virtuvė „Roberta“

Maža virtuvė standartiniame daugiabučio tipo bute su tamsiai rudos spalvos LMDP plokštės apatinių ir blizgiais dramblio kaulo spalvos viršutinių spintelių  bei šaldytuvo spintos fasadais ir šviesiu stalviršiu.

Maža moderni ir nebrangi virtuvė „Jurgita“

Maža moderni virtuvė su dramblio kaulo spalvos fasadais bei medžio imitacijos stalviršiu.

Mini virtuvė bendrabučio tipo bute

Mini virtuvė mažame bendrabučio tipo bute Vilniuje su švelniai kreminės spalvos fasadais, bei tamsiu šokolado spalvos stalviršiu.

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211