Titulinis / Galerija / Balta virtuvė

Balta virtuvė

Balta virtuvė – laiko patikrinta ir vis dar neprarandanti populiarumo. Baltai negalioja jokie baldų stiliaus apribojimai, ji puikiai dera su kitomis spalvomis, įvairiomis tekstūromis, formomis. Šios spalvos dėka nesunkiai sukuriamas erdvės, švaros, tvarkos ir estetikos jausmas, neapkraunamas interjeras.

Manoma, kad tokią virtuvę sunku prižiūrėti, nes ant šios spalvos baldų aiškiai matomi įvairūs nešvarumai, o juos nuvalius vis tiek lieka dėmės. Šio trūkumo galbūt net nepastebėsite, jei rinksitės negilių tekstūrų, kokybiškas baldines medžiagas, pasižyminčias sąlyginai mažu paviršių įgeriamumu. Taip pat derėtų nepamiršti, kad nešvarumai ir pirštų paliekamos žymės geriau matosi ant blizgių nei ant matinių paviršių.

Balta spalva kai kam gali pasirodyti pernelyg šalta ir nejauki, tačiau net, daugelio nuomone, „sterili“ balta turi nemažai šiltų atspalvių, pavyzdžiui, baltojo šokolado, vanilės, kurie padės sumažinti „šaltumo“ pojūtį. Jei teisingai įrengsite apšvietimą, paįvairinsite interjerą įvairiomis detalėmis, pasirinksite tinkamus baldų aksesuarus – tokia virtuvė bus jauki ir maloni namų kertelė.

Balta virtuvė – tai neribotos galimybės žaisti spalvomis, formomis, tekstūromis, šviesa. Tai galimybė be didelių pastangų sukurti savitą, estetišką ir patrauklų interjerą. Nepabostanti, nes lengvai transformuojama – reikia tik pakeisti keletą virtuvės aksesuarų ir ji įgaus visiškai naują įvaizdį, prisiderins prie kintančio namų interjero.

Moderni balta virtuvė Vilniaus rajone

Išskirtinio dizaino virtuvė, išsiskirianti griežtomis taisyklingomis formomis, tačiau susiliejanti su namų aplinka savo spalva ir tekstūra. Estetiška, sterili, funkcionali – moderni balta virtuvė.

Moderni balta virtuvė „Ieva“

Moderni balta virtuvė, kurioje vos matomi baltos spalvos medžio tekstūros fasadai derinami su natūralaus akmens stalvišiu.

Blizgantys balti virtuvės baldai „Airina“

Blizgantys balti virtuvės baldai, kurie tarsi susilieja su baltu visų namų interjeru. Balti dažyti fasadai derinami su dirbtinio akmens švelniai pilką atspalvį turinčiu stalviršiu, kuriame taip pat išlieta ir plautuvė.

Balti virtuvės baldai „Olivija“

Balti virtuvės baldai, kuriuose blizgūs balti paviršiai derinami su rūdžių spalvos stalviršiu, o cilindro formos erdvinis gartraukis suteikia išskirtinumo.

Šilto atspalvio balta virtuvė „Šilas“

Šilto atspalvio balta virtuvė – jauki, moderni ir praktiška. Čia puikiai dera šviesiai kreminės spalvos dažyti blizgūs fasadai ir medžio imitacijos rudų tonų stalviršis.

Nestandartinė balta virtuvė

Nestandartinė balta virtuvė, kuri buvo integruota nestandartinėje erdvėje – palėpinio tipo bute.

Balta virtuvė „Ignas“

Balta modernaus stiliaus virtuvė su dažytais matiniais fasadais ir medžio imitacijos stalviršiu, baru bei sienele tarp spintelių.

Dažyti virtuvės baldai „Vaidotas“

Dažyti virtuvės baldai su matiniais subtiliai kreminės baltos spalvos fasadais ir šviesiu stalviršiu.

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211