Titulinis / Galerija / Modernūs virtuvės baldai

Modernūs virtuvės baldai

Modernūs virtuvės baldai pasižymi griežtomis, taisyklingomis geometrinėmis formomis bei sodriomis spalvomis, tačiau norint juos apibūdinti vien šių bruožų nepakanka. Tai nuolat kintantis stilius, skatinantis tobulėti ir domėtis naujovėmis tiek dizaino, tiek technologijų srityje, nes tik tai kas nauja ir populiaru galima pavadinti išties moderniu. Blizgūs ar itin matiniai paviršiai, stori ar vos 10 mm storio stalviršiai iš akmens ar compact laminato, tai tik keletas detalių, kurios kito pastaruoju metu. Taigi tie gaminiai, kuriuos galerijoje vadiname moderniais virtuvės baldais, puikiai atspindi šio stiliaus nuolatinius pokyčius ir parodo mūsų siekį neatsilikti gaminant tai kas modernu, nauja ir populiaru. Tai iššūkis, kurio visad nekantriai laukiame…

Modernūs virtuvės baldai „Dalia“

Tai virtuvė, kuri pasižymi spalvų ir formų gausa. O išraiškingumo jai suteikia ne tik po baru įrengta šviečianti sienelė bet ir iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip šviestuvas – erdvinis gartraukis. Nors šie virtuvės baldai gan sudėtingos konstrukcijos, tačiau taip pat ir itin patogūs.

Modernūs virtuvės baldai „Aldas“

Virtuvės baldų komplektas, kuris žavi savo paprastumu bei estetika. Išskirtiniai projekto bruožai  – HPL sienelė dekoruota FMDP juostele, bei stogelis. O dažytų blizgia balta spalva viršutinių bei natūraliu ąžuolo drožtiniu lukštu dengtų apatinių spintelių derinys šiai virtuvei suteikia ypatingo jaukumo.

Modernūs virtuvės baldai „Kristina“

Kontrastingas baldų projektas, kuriam ypatingo žavesio suteikia gėlių raštus dengianti stiklo sienelė bei nedidelės įleidžiamos aliuminio spalvos rankenėlės.

Modernūs virtuvės baldai „Gerutis“

Erdvi ir jauki virtuvė Kauno rajone. Virtuvės baldai iš laminuotos plokštės su gilia, itin tikroviška natūralaus medžio imitacija. Virtuvės baldus palengvina blizgios dramblio kaulo spalvos viršutinių spintelių durelės, o šiuolaikiškumo suteikia nerūdijančio plieno frezuotos rankenėlės.

Modernūs virtuvės baldai „Kęstutis“

Šie virtuvės baldai išsiskiria ne tik itin dideliu juose įrengtų stalčių skaičiumi, bet ir netradicine viršutinių spintelių fasadų spalva bei medžiaga. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip metalas, tačiau iš tikrųjų tai nerūdijančio plieno spalvos aliuminio rėmeliuose įrėmintas, lengvai žalsvą atspalvį turintis matintas veidrodis. Tai itin patogi ir šiuolaikiška virtuvė, kurioje kruopščiai suprojektuota kiekviena detalė…

Modernūs virtuvės baldai „Smiltynai“

Virtuvės baldai su baru „Antanas“

Švelniai kreminės spalvos virtuvė 

Modernūs virtuvės baldai „Agnė“

Standartinio Kauno daugiabučio virtuvei pagaminti virtuvės baldai su stiklo sienele tarp spintelių ir gan netradicinių spalvų fasadais.

Blizgūs virtuvės baldai

Itin blizgūs virtuvės baldai – čia savo spindesį turi kiekviena detalė – išraiškingi apatinių spintelių fasadai, švelniai kreminės spalvos viršutinės spintelės, stalviršis, stiklo sienelė ir net rankenėlės.

Virtuvės baldai su sala

Kakavos ir šokolado spalvų modernūs virtuvės baldai su sala.

Ruda virtuvė

Tamsiai ruda virtuvė su nerūdijančio plieno spalvos detalėmis ir modernia buitine technika.

Medis modernioje virtuvėje – virtuvės baldai „Vilma“

Medis modernioje virtuvėje dažniausiai derinamas su balta spalva. Šis derinys itin mėgstamas dėl savo praktiškumo ir jaukumo.

Kreminė virtuvė su tamsiu medžio imitacijos stalviršiu

Kreminė virtuvė ir tamsiai rudas medžio imitacijos stalviršis – derinys, kuris šiai namų patalpai suteikia ypatingo jaukumo ir šilumos.

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211