Titulinis / Galerija / Raudona virtuvė

Raudona virtuvė

Per ilgus darbo metus pagaminome daug skirtingų virtuvės baldų. Skirtingų išplanavimų, dydžių, formų ir žinoma, spalvų. Kalbant apie pastarąsias matome, kad daugelis jaunų žmonių visgi renkasi baltos spalvos virtuvės baldus, o štai kiek vyresni – šiltesnių atspalvių, pavyzdžiui dramblio kaulo, rusvą ar medžio. O štai senjorai mėgsta, kiek ryškesnes spalvas tokias kaip geltona ar žalia. Nors tai tik mūsų pastebėjimai, bet pastaruoju metu šios tendencijos vis gi nekinta. Tačiau yra ir tokia virtuvės baldų spalva, kurią renkamasi itin retai tai raudona.

Šios spalvos niekad neteko siūlyti, nes klientai jau būna iš anksto tvirtai apsisprendę, kad nori būtent jos. Renkamasi tik iš gausybės atspalvių, derinant juos su balta, juoda arba pilka. Jeigu kas nors paklaustų ar ši spalva tinkama virtuvėje, būtų išties sunku atsakyti… Remiantis spalvų psichologija – virtuvėje ji per intensyvi, bet jei jūsų tai nevargina, tuomet kodėl gi ne?

O jūs ar norėtumėte savo namuose raudonos virtuvės? Galbūt dauguma atsakytu – ne, tačiau, sutikite, grožėtis tokios spalvos virtuve – be galo malonu.

Raudona virtuvė „Evelina“

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211