Titulinis / Buitinė technika

Buitinė technika

Funkcionali, estetiška ir patogi virtuvė tai ne tik virtuvės baldai, tai ir prie jų puikiai deranti buitinė technika. Norint, kad šis derinys tobulai vienas kitą papildytų, labai svarbios visos detalės – išdėstymas, matmenys, pajungimo sąlygos… Būtina atkreipti dėmesį į visas, rodos ir nereikšmingas smulkmenas. Tad tiems, kurie nenori rizikuoti ir nori nepriekaištingų rezultatų, siūlome pas mus įsigyti ne tik virtuvės baldus, bet ir buitinę techniką.

Atsižvelgdami į projektą, Jūsų poreikius ir žinoma, atkreipdami dėmesį į vykstančias akcijas, iš visame pasaulyje gerai žinomų gamintojų produktų, išrinksime labiausiai Jums tinkamus variantus. Be to ne tik pasirūpinsime, kad užsakyti gaminiai, saugiai pasiektų Jūsų namus, bet ir integruosime juos į baldus, bei pajungsime.

Visa parduodama buitinė technika yra sertifikuota ir su visais garantiniais įsipareigojimais.

Kaip įsigyti prekes jei dar nesate mūsų klientas?

Išsirinkite Jums patikusią buitinę techniką iš mūsų klientų išbandytų ir pamėgtų prekių sąrašo:

Nukopijuokite internetinę nuorodą ir atsiųskite ją mums el. paštu, skype ar facebook  žinute (mūsų kontaktai). Nurodykite savo kontaktus ir mes susisieksime su Jumis bei aptarsime patogiausius Jums prekių atsiėmimo ir apmokėjimo būdus.

Neradote to ko ieškojote?

Parašykite mums (mūsų kontaktai), kokia buitinė technika Jus domina ir mes paruošime Jums specialų buitinės technikos pasiūlymą.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211