Titulinis / Galerija / Klasikiniai virtuvės baldai

Klasikiniai virtuvės baldai

Klasikiniai virtuvės baldai sukuria elegancijos, prabangos ir ilgaamžiškumo įspūdį jūsų namuose. Šį stilių įprasta skirstyti į moderniąją ir tikrąją klasiką, bet yra jiems abiems būdingų bruožų: geometrinės formos, lenktų ir tiesių linijų deriniai, simetrija, smulkios detalės, raižiniai ir, žinoma, – rankenėlės. Klasikiniai virtuves baldai gaminami tik iš natūralių medžiagų – medienos ar medžio lukšto, akmens, stiklo, metalo. Šimtmečius tobulintos klasikinių baldų gamybos technologijos ir moderni vidaus įranga suteikia išskirtinių savybių. Tai lengvai prižiūrimi, funkcionalūs, patogūs ir niekad nesenstantys virtuvės baldai. Visa tai atsispindi mūsų darbuose, kuriuos galite išvysti šioje galerijos skiltyje.

Klasikiniai virtuvės baldai. Modernioji klasika.

Šie klasikiniai virtuvės baldai griežtesnių formų: durelių filingai lygūs, išlaikyta simetrija, stambesni, nei įprasta klasikiniams baldams fasadai. Vis dėl to, joje gausu klasikinei virtuvei būdingų elementų: sudurtinės durelės, klasikinės rankenėlės bei karūna.

Balta klasikinė virtuvė

Balta klasikinė virtuvė, kuri pasižymi ne tik išskirtiniu dizainu, patogumu, bet ir nedidele kaina. Tai virtuvės baldai, kurie puikiai dera prie klasikinio interjero ir tuo pačiu yra itin modernūs.

Modernios klasikos virtuvė

Modernios klasikos virtuvė, kuri turi tiek moderniai, tiek klasikiniai virtuvei būdingų bruožų. Šiuolaikinė buitinė technika bei virtuvės vidaus įranga čia derinama su klasikiniais elementais – žalvario spalvos klasikinėmis rankenėlėmis, klasikai būdingomis formomis bei karūna.

 

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211