AKCIJA

DOVANOS VISIEMS UAB „VIRTUVĖS BALDAI“ KLIENTAMS!

Mes norime, kad mūsų pagaminti virtuvės baldai, kuo ilgiau atrodytų lyg nauji. Tad kiekvienam naujam mūsų klientui padovanosime specialių, paviršius tausojantį baldų valiklį.

Akcija

VISĄ VASARĄ 3D VIRTUVĖS BALDŲ PROJEKTAS NEMOKAMAI!

Puikus pasiūlymas tiems, kas renkasi virtuvės baldus, bet sunkiai įsivaizduoja, kaip jie atrodys erdvėje! Visą vasarą vykdome akciją – 3 D virtuvės baldų projektas nemokamai.

akcija virtuvės baldai projektas

Kaip užsisakyti? -> Susisiekite su mumis

Kur pamatyti projektus? -> Virtuvės baldų projektas

 

AKCIJOS UŽSISAKIUSIEMS VIRTUVĖS BALDUS!

Birželio mėnesio UAB Virtuvės baldai akcija!

Vasariškas birželio mėnesio pasiūlymas! Užsisakiusiems virtuvės baldus iki 2016-06-30 d. padovanosime nešiojamą mini šaldytuvą. Šis šaldytuvas vėsina maistą ir gėrimus. Jis taip pat gali būti naudojamas ir karšto maisto temperatūros palaikymui. Galėsite naudoti namuose, darbe, sode, automobilyje ar iškyloms į gamtą. Puiki dovana, kuri tikrai pravers buityje.

Šį gamini taip pat galite užsisakyti mūsų el. parduotuvėje.

Išsamesnę informacija apie akcijos dovaną rasite čia

nešiojamas mini šaldytuvas

Gegužės mėnesio akcija!

Skelbiame dar vieną mėnesio akciją! Visiems gegužės mėnesį užsisakiusiems virtuvės baldus padovanosime ir žinoma, sumontuosime bei pajunksime nerūdijančio plieno kriauklę „Franke ROL 610“!

Akcija vyksta iki 2016-05-31.

Plačiau apie akcijos dovaną skaitykite čia

akcija kriauklė franke

Balandžio mėnesio UAB Virtuvės baldai akcija!

Naujas mėnuo – naujos dovanos! Šiuolaikiška, moderni virtuvė jau neįsivaizduojama be gartraukio, kuris ne tik apsaugo nuo nepageidaujamų aromatų, bet ir padeda namų orą bei baldus  išlaikyti švaresnius. Tad visiems užsisakiusiems virtuvės baldus iki 2016-04-30 dovanosime ir į naujuosius baldus įmontuosime modernų, kompaktišką teleskopinį „Elica ELITE 14 LUX“ gartraukį.  Ir tai dar ne viskas! Esame Jums paruošę ir daugiau malonių staigmenų ir naudingų dovanėlių!

Plačiau apie akcijos dovaną skaitykite čia.

Elica Elite 14

Kovo mėnesio akcija!

Skelbiame mėnesio akciją! Visiems, kurie užsisakys virtuvės baldus iki 2016-03-31 padovanosime, vertingą įkurtuvių dovaną – stilingą grūdinto plieno vokiškų peilių rinkinį su stovu „BEEM“ Kyu Kabu arba unikalią „Emsa Smart Kitchen“ pjaustymo lentelę.

Plačiau apie akcijos dovanas skaitykite čia.

Virtuvės baldai Akcija

Vasario mėnesio akcija! Dovana kiekvienam užsisakiusiam virtuvės baldus!

Berlinger House Puodu rinkinysSkelbiame mėnesio akciją! Visiems, kurie užsisakys virtuvės baldus iki 2016-02-29 padovanosime, vertingą įkurtuvių dovaną – nerūdijančio plieno BerlingerHaus puodų rinkinį!!!

Plačiau apie nerūdijančio plieno BerlingerHaus puodų rinkinį skaitykite čia.

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211