Titulinis / Virtuvės baldai, kuriuose net 19 stalčių!

Virtuvės baldai, kuriuose net 19 stalčių!

Stalčiai stalčiai ir dar kartą stalčiai – jų šiame virtuvės baldų komplekte itin gausu. Ir toks kliento pasirinkimas nei kiek nestebina, nes tai itin patogi priemonė padedanti lengvai pasiekti visus daiktus, neiškraustant visos spintelės turinio, taip kaip kartais tenka padaryti siekiant lentynose sudėtų rakandų. Ir turbūt niekas neprieštaraus, kad stalčiai, o ypač štai tokie su ilgomis rankenomis, virtuvei suteikia ir tam tikro žavesio.

Dar vienas išskirtinis šių virtuvės baldų bruožas – viršutinių spintelių danga. Nors atrodo kaip metalas, tačiau tai lengvai žalsvą atspalvį  turintis matintas veidrodis, kuris įrėmintas nerūdijančio plieno spalvos aliuminio rėmeliuose. Šis akcentas ne tik suteikia prabangos, bet ir puikiai dera prie šaldytuvo, orkaitės bei rankenėlių.

Tai gan ilgai ir kruopščiai derintas projektas, kuris virto patogiais ir išskirtiniais virtuvės baldais.

Modernūs virtuvės baldai

Išmatavimai

Baldo dalis su kaitlente – ilgis 290 cm;

Baldo dalis iki šaldytuvo – ilgis 300 cm;

Viršutinių spintelių aukštis ~80 cm.

Medžiagos

Virtuvės baldų karkasas pagamintas iš kremo spalvos laminuotos medžio drožlių plokštės. Apatinių spintelių fasadai iš gamintojo „Egger“ (Austrija) laminuotos medžio drožlių plokštės. Matomos viršutinių spintelių dalys dengtos matintu bronziniu veidrodžiu, o durelės iš to paties matinto bronzinio stiklo, kuris įrėmintas nerūdijančio plieno spalvos aliuminio rėmelyje.

Išplanavimas

Apatinė dalis esanti prie lango prasideda trimis stalčių blokais, iš kurių viduriniame įmontuota kaitlentė, virš jos įrengtas pasvirasis gartraukis. Sekančioje spintelėje už stalčių integruota išvažiuojanti rankšluostinė su lentynėle skirta valiklių laikymui. Už jos kampinė spintelė su ten įmontuota kriaukle. Dar toliau – indaplovė, už kurios dar du stalčių blokai – viename iš jų įrankinė. Toliau spinta, kurios apačioje stalčiai, virš jų orkaitė, dar aukščiau mikrobangų krosnelė. Iš karto už spintos – šaldytuvas.

Viršuje trys spintelės su lentynėlėmis, iš kurių vienoje (virš kriauklės)  indų džiovykla.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Šioje, tikrai ne pačioje didžiausioje virtuvėje, yra net 19 firmos „Blum Tandembox“ stalčių. Kadangi šeimininkai jau iš anksto buvo suplanavę, kokie daiktai kur bus laikomi, tad mums beliko tik papildyti spinteles įvairiais priedais (įrankine šaukštams, šakutėms ir kitiems stalo įrankiams, įvairiais skirtukais ir laikikliais) padedančiais ne tik palaikyti tvarką spintelėse, bet ir dar patogiau viską pasiekti.

Šiame virtuvės baldų komplekte tik 3 spintelės, kuriose įmontuoti Austrų gamintojo „Blum“ lankstai ir pakėlimo mechanizmai. Viršutinių spintelių durelės atidaromos „Blum Aventos HF“ pakėlimo mechanizmu (durelės lenkiasi pusiau), o spintelė, kurioje yra mikrobangų krosnelė – „Blum Aventos HS“ mechanizmu.

Virtuvėje yra integruotas ir LED apšvietimas, kurio galia 9,6 W.

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje ->Modernūs virtuvės baldai

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211