Titulinis / Tamsiai ruda virtuvė

Tamsiai ruda virtuvė

Tamsiai ruda virtuvė, nors ji modernaus stiliaus, bet puikiai dera prie klasikinio visų namų interjero. Nors šios virtuvės baldų dizainas gan paprastas ir santūrus, tačiau iš kitų ji išsiskiria itin patogiu ir gerai apgalvotu išdėstymu. Pagrindiniai akcentai – gartraukis, didelis „Side by side“ šaldytuvas ir įleidžiamos rankenėlės. O tam, kad šia virtuve būtu itin patogu naudotis joje gausu stalčių – jų čia net 13.

Ruda virtuvė 1

Išmatavimai

Virtuvės spinta – ilgis 330 cm;
Baldo dalis prie lango – ilgis 330;
Baldo dalis po gartraukiu – 180 cm.

Medžiagos

U2101MLG71 MillerigheR6245/FGVirtuvės baldų karkasas pagamintas iš šviesiai pilkos gamintojo „Pflaiderer“ plokštės (pilka šviesi, U2101M). Tai gan praktiška ir palyginus nebrangi plokštė, kuri ypač tinka prie tamsių fasadų bei neišryškėja detalių sujungimo vietose.

Virtuvės fasadai iš itališkos gamintojo „Cleaf“ LMDP plokštės (spalva ruda oregono pušis (LG71 Millerighe)). Tai plokštės, kurios išsiskiria itin gilia tekstūra, bei plonomis ABS briaunomis, kurios ne tik atsparios smūgiams, mechaniniam ir terminiam poveikiui, bet ir pagamintos iš chloro neturinčios plastmasės.

Virtuvės baldų stalviršis „Duropal“ (Vokietija). Tai prie patalpos grindų puikia derantis pilkai gelsvos spalvos marmurą imituojantis darbastalis (R6245/FG), kuris šioje virtuvėje, sujungtas su palange.

Virtuvės priedai ir furnitūra

stalčiusCargo krepšysdurelių atidarymas paspaudusrankenėleskampinis spintelės mechanizmasCargo krepšys

Šioje virtuvėje net 13 „Blum Tandembox“ tipo stalčių su tylaus uždarymo mechanizmu, kurį taip pat turi ir čia integruotas didelis penkių dalių „Kargo“ krepšys (Cargo PTJ012F) bei mažas 30 cm pločio „Kargo“ krepšelis. Kampinėje spintelėje integruota „Starax“ kampinis mechanizmas – karuselė.

Viršutinės virtuvės spintelės atidaromos paspaudus dureles. Apatinės durelės turi įleidžiamas rankenėles (R12). Šios rankenėlės tinkamos tik tokioms durelėms, kurios atidaromos į priekį, o ne į šoną, nes kitaip šios rankenėlės remiasi į greta esančių durelių rankenėles.

Išplanavimas

Virtuvės baldai sudaryti iš 2 dalių – tai virtuvės spintos ir spintelių su kriaukle bei kaitlente.

Virtuvės dalyje su šaldytuvu (iš kairės pusės) – spinta su lentynomis ir dviem stalčiais, už kurios didelis „Side by side“ šaldytuvas virš kurio pakabinama spintelė. Už šaldytuvo integruotas „Kargo“ krepšys (ūkinė spinta) su penkiais keičiamų padėčių krepšeliais. Sekanti spintos dalis, modulis su integruota orkaite. Po orkaite du stalčiai, virš jos dvejos spintelės su lentynomis, čia numatyta ir vieta mikrobangų krosnelei. Likusioje spintos dalyje – spinta su lentynomis ir dviem stalčiais apačioje.

Virtuvės dalyje su kaitlente ir kriaukle (iš kairės pusės) – spintelė su mažu 30 cm kargo krepšiu. Už jos trijų stalčių blokas, iš kurių vienas vidinis skirtas susidėti įrankiams. Kampinėje dalyje – kampinė spintelė su karusele. Dalyje ties langu – dviejų stalčių blokas, už kurio kriauklės spintelė su atveriamomis durelėmis. Sekančioje dalyje indaplovė, o greta jos prie sienos spintelė su dviem stalčiais.

Daugiau šios virtuvės nuotraukų rasite mūsų galerijoje skiltyje – Modernūs virtuvės baldai.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211