Titulinis / Moderni ir nebrangi virtuvė

Moderni ir nebrangi virtuvė

Graži, jauki, moderni ir nebrangi virtuvė? Manote tai neįmanoma? Būtent šis projektas puikus įrodymas, kad visa tai realu ir įgyvendinama. Šiuolaikiški, be atvirų nišų, su skandinaviško stiliaus prieskoniu virtuvės baldai, sumontuoti viename Vilniaus mikrorajone. Šviesios, šiltos spalvos suteikia virtuvei jaukumo ir gyvumo, o margas medžio imitacijos stalviršis – praktiškumo.

Nebrangi virtuvė

Išmatavimai

Baldo dalis su šaldytuvu – ilgis 180 cm;

Baldo dalis su orkaite – ilgis 240 cm;

Sala – ilgis 120 cm, plotis 60 cm.

Medžiagos

Ši maža nebrangi virtuvė pagaminta iš čekiškos laminuotos (LMDP) plokštės. Virtuvės fasadai (durelės, stalčių priekiai, salos nugarėlė) – dramblio kaulo, o matomos karkaso dalys bei grindjuostė natūralų medį imituojančios tekstūros bei spalvos. Nematomų karkaso dalių spalva itin artima virtuvės fasadų, o stalviršio (gamintojas „Kronospan“ (Čekija)) – matomų karkaso dalių spalvai.

Išplanavimas

Apatinėje dalyje – vienas stalčių blokas, kuriame trys skirtingo dydžio stalčiai (viršutiniame – įrankinė), orkaitė, po kuria nedidelis stalčius, integruota skalbimo mašina. Kitoje virtuvės pusėje – kriauklė su spintele ir spinta su joje integruotu šaldytuvu bei spintele virš jo.

Viršuje penkios spintelės su lentynėlėmis, iš kurių vienoje (virš kriauklės)  indų džiovykla, kitoje (virš kaitlentės) integruotas gartraukis.

Saloje viena didelė spintelė su dviem durelėmis bei vyninė.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Siekiant sumažinti virtuvės baldų kainą, klientas rinkosi tik bazinę furnitūrą – „Metalbox“ tipo stalčius, paprastą baltą indų džiovyklą, standartinę įrankinę bei „GTV Prestige“ lankstus su integruotu tylaus uždarymo mechanizmu. Taip pat metalo-nerūdijančio plieno tekstūros rankenėles, kurios šiems virtuvės baldams suteikė šiek tiek rafinuotumo bei prabangos.

 Buitinė technika*

Virtuvėje integruota „Electrolux“orkaitė, šaldytuvas ir kaitlentė bei gartraukis „Elica Elite 14“.

Virtuvės santechnika*

Kriauklė ir maišytuvas pagaminti Lietuvoje (gamintojas Aquasanita).

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Moderni ir nebrangi virtuvė…

* Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211