Titulinis / Jauki virtuvė „Šilas“

Jauki virtuvė „Šilas“

Daugelis galvoja, kad balta virtuvė „šalta“ ir „sterili“, tad mieliau renkasi gelsvus, pilkšvus, rudus, žemės spalvų, medį ar akmenį (stalviršiuose) imituojančius virtuvės baldus. Tačiau pakanka pasirinkti tik truputį šiltesnį baltos spalvos atspalvį ir rezultatas tikrai nustebins. Nors žvelgiant į nuotraukas to galbūt neišvysite, tačiau iš pirmo žvilgsnio atrodanti balta šios virtuvės fasadų spalva, turi labai švelnų rusvą atspalvį, kuris ir sukelia itin malonų ir truputį apetitą keliantį jausmą, bei suteikia šiai namų erdvei ypatingo jaukumo.

Jauki virtuvė

Išmatavimai

Baldo dalis su šaldytuvu – ilgis 200 cm;
Baldo dalis su orkaite – ilgis 275 cm.

Medžiagos

6458fasadaistalviršisVirtuvės baldų karkasai balti, iš LMDP plokštės (Balta 6458SM Kronospan, Čekija). Fasadai – MDF dažyti blizgia (NCS 0502 Y 30) spalva. Virtuvei parinktas austriškas Egger firmos stalviršis (F403 ST10 Rudas Vulcano). Sienelė pagaminta iš aukšto spaudimo laminato, kurio spalva atitinka stalviršio spalvą.

Išplanavimas

Virtuvės baldų kairiajame krašte aukšta spinta, kurioje integruotas šaldytuvas, o virš jo – spintelė. Greta, apatinėje dalyje, spintelė su stalčių bloku, kuriame du dideli stalčiai, toliau kampinė spintelė su karusele, už jos kriauklės spintelė su dviem stalčiais, šalia jos orkaitė po kuria mažas stalčiukas, ir pačiame krašte – trijų stalčių blokas.

Virtuvės baldų viršus susideda iš šešių spintelių, iš kurių vienoje, virš kriauklės, indų džiovyklą, o virš orkaitės integruotas gartraukis. Kitose spintelėse kilnojamos lentynos.

Virtuvės priedai ir furnitūra

durelių atidarymas paėmus už apačiosdurelių atidarymas paspaudusrankenėlėsstalčiusBlum lankstaikampinis spintelės mechanizmasLED apšvietimasKaip ir daugelyje mūsų gaminamų virtuvių, taip ir šioje, buvo naudojama „Blum“ firmos furnitūra – „Blum Tandembox“ stalčiais bei „Blum“ lankstai su uždedamais smūgio slopintuvais. Kampinėje virtuvės spintelėje integruota trijų ketvirčių 90-to dydžio „Starax“ firmos karuselė. Virtuvė neturi rankenėlių. Jos pakeistos išfrezavimais fasadų kraštinėje. Viršutinės spintelės atidaromos jas paspaudus, arba dureles paėmus už apačios.

Virtuvėje integruotas LED 14,4 W apšvietimas su mechaniniu jungtuku.

Buitinė technika*

Šioje virtuvėje integruota – „AEG“ šaldytuvas, „Elektrolux“ orkaitė su tyliai užsidarančiomis durimis, „Electrolux“ kaitlentė, „Electrolux“ indaplovė,  bei „Elica Elite 26“ gartraukis.

Virtuvės santechnika*

Virtuvėje sumontuota – plautuvė „BLANCO ZENAR XL 6 S Jazmino“  ir maišytuvas „BLANCO MIDA Jazmino HD“.

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite rasti mūsų galerijoje: Balta virtuvė…

 

*  Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211