Titulinis / Balta moderni virtuvė „Olivija“

Balta moderni virtuvė „Olivija“

Balta moderni virtuvė, kurią net galima pavadinti klasikiniu, tokio stiliaus virtuvės pavyzdžiu. Balti dažyti fasadai puikiai dera su kontrastingu rūdžių spalvos stalviršiu ir išraiškingu cilindro formos erdviniu gartraukiu. O išskirtinumo, šiam virtuvės baldų projektui, suteikia ne tik tapetu dengtas virtuvės dalies su katlente fasadas, bet ir žaliuzės virtuvės kampe, kurio suteikia galimybę išnaudoti erdvę sunkiausiai pasiekiamoje virtuvės dalyje.

Balta moderni virtuvė

Išmatavimai

Virtuvės spinta – ilgis 270 cm
Baldo dalis su kriaukle – ilgis 210 cm;
Baldo dalis su kaitlente – ilgis 240 cm, plotis 70 cm.

Medžiagos

Virtuvės baldų karkasai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės, spintos bei apatinių spintelių fasadai iš MDF bei dažyti blizgiais baltos spalvos dažais, o pakabinamų spintelių iš aliuminio rėmeliuose įrėminto matinio stiklo. Virtuvės baldų stalviršis firmos „Egger“ dengtas aukšto spaudimo laminatu.

Išplanavimas

Virtuvės baldų spintą sudaro penkios dalys. Pirmojoje nuo lango – kampinė spintelė su lentynėlėmis. Gretimoje dalyje – spinta su lentynomis, už jos spinta su orkaite, dar toliau šaldytuvas, o kampinės spintos apačioje – lentyna, virš jos (už žaliuzių) lentynėlės smulkiai buitinei technikai.

Virš kriauklės trys vienodo pločio spintelės su lentynomis, o vidurinėje iš jų indų džiovykla. Apatinėse spintelėse šalia kampinės dalies, lentynėlė, už kurios indaplovė ir kampinė spintelė su kriaukle.

Dalyje po kaitlente penki stalčiai iš kurių vienas vidinis skirtas susidėti stalo įrankiams.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Šioje virtuvėje naudota „Blum“ (Austrija) firmos furnitūra – tai penki „Blum Tandembox“ tipo stalčiai ir lankstai su tyliu uždarymo mechanizmu. Taip pat „Laguna“ firmos plastikinės žaliuzės, metalu dengta PVC grindjuostė, aliuminio rėmeliai su matiniu stiklu, bei tapetais dengtas fasadinis virtuvės skydas.

Viršutinės durelės atidaromos paspaudus, apatinės turi išfrezavimus durelių kraštinėje, kurie leidžia duris atidaryti užkišus pirštus už išfrezuotos dalies.

Buitinė technika*

Virtuvės balduose integruota „Electrolux“ firmos buitinė technika (kaitlentė, orkaitė, indaplovė) ir „Alenzi Cilindro“ erdvinis gartraukis.

Virtuvės santechnika*

Kriauklė „Franke Rol 610“, apvali su linijiniu paviršiumi, derinta su lietuvišku „Rubineta“ maišytuvu.

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Balta virtuvė…

*  Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211