Titulinis / Balta klasikinė virtuvė

Balta klasikinė virtuvė

Balta klasikinė virtuvė, kuri ne tik pasižymi klasikai būdingų elementų gausa bei prabanga, bet taip pat yra šiuolaikiškai patogi. Nors dažniausiai šiam baldų stiliui būdingos natūralios medžiagos – medis ir akmuo, tačiau siekiant, kiek įmanoma sumažinti šių baldų kainą buvo pasirinkti itin kokybiški jų analogai. Tai virtuvės baldai, kurie ne tik puikiai dera prie klasikinio interjero, bet ir atitinka visus dažniausiai tokio tipo baldams keliamus reikalavimus tai išskirtinis dizainas, patogumas ir nedidelė kaina.

Balta klasikinė virtuvė

Išmatavimai

Šie klasikiniai virtuvės baldai išdėstyti vienoje linijoje, kurios ilgis 420 cm, iš jų spintos užima 125 cm.

Medžiagos

karkasasfasadaiklasikinės durelėsStalviršisVirtuvės baldų karkasai pagaminti iš  Pfleiderer (balta spalva W1003) laminuotos medžio drožlių plokštės. Klasikinės virtuvės fasadai iš dažytos, matinės MDF plokštės (spalva NCS S 0502 Y30), kuri jungta į klasikinio tipo rėmelį (filingines dureles). Virtuvės stalviršis firmos Ecopal (E-Lava/MK).

Virtuvės priedai ir furnitūra

stalčiusBlum lankstairankenėlėskarūnėlė

Ši virtuvė, nors ir atrodo gana prabangiai, skirta nuomojamam butui, todėl ją galima vadinti prabangios išvaizdos ekonomine virtuve. Jos išvaizda pabrėžtina, tačiau viduje, ši virtuvė neturi prabangios instaliacijos. Furnitūra sudėta itin kokybiška, tačiau tai tik bazinė komplektacija: trys Blum Tandembox tipo stalčiai ir Blum lankstai su uždedamais smūgio slopintuvais. Rankenėlės iš firmos BEK siūlomo asortimento – standartinės, šlifuoto nikelio spalvos  (V54).
Klasikinės virtuvės akcentas – karūna. Tai MDF profilis dengtas PVC plėvele ir dažytas tokia pat spalva, kaip ir virtuvės fasadai. Šis elementas suteikia virtuvei prabangos.

Išplanavimas

Virtuvės kairėje pusėje, apačioje,  spintelė su dvejomis durelėmis, kurioje lentyna. Už jos vienų durų spintelė, toliau stalčių blokas su jau minėtais Blum Tandembox stalčiais. Už stalčių dar viena vienų durų spintelė, už kurios dvidurė kriauklės spintelė. Virtuvės dešiniajame kampe dvi spintos – viena orkaitės, kurios apačioje ir viršuje lentyna ir šaldytuvo spinta. Jos truputį platesnės už kitas virtuvės spinteles.

Viršutinėje virtuvės dalyje, nuo kairės: dvidurė spintelė su dviem kilnojamom lentynom, greta viendurė spintelė su lentynėle, už jos gartraukio spintelė su dviem pakeliamomis durelėmis. Už gartraukio spintelės vėl viendurė, o už jos dvidurė spintelė su lentynomis.

Buitinė technika*

Virtuvėje integruota – AEG šaldytuvas, Elektrolux orkaitė su tyliai užsidarančiomis durimis, Electrolux kaitlentė ir indaplovė. Taip pat Elica Elite 14 gartraukis.

Virtuvės santechnika*

plautuvėmaišytuvasMetalinė plautuvė Franke ETN614. Kartu su kriaukle klientas įsigijo ir Franke Bat 650 maišytuvą.

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite rasti mūsų galerijoje: Klasikiniai virtuves baldai…

*  Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211