Titulinis / Virtuvės baldai su sala

Virtuvės baldai su sala

Balti modernaus minimalistinio stiliaus virtuvės baldai su sala – erdvės, lengvumo ir ramybės oazė jūsų namuose. Nišoje integruota spinta, salono ir virtuvės erdvę atskirianti sala ir specialiai iš tokios pat medžiagos, kaip ir visi virtuvės baldai, pagamintas gartraukis, tarsi susilieja su aplinka (baltomis sienomis ir lubomis) ir joje išnyksta.

Virtuvės-baldai-su-sala

Pagrindinis šios virtuvės akcentas bei vieta skirta maisto gaminimui – sala. Čia yra viskas, ko reikia patogiam darbui – kriauklė, kaitlentė, rozetės smulkiems virtuvės prietaisams ir indaplovė. O iš dirbtinio akmens „Montelli“ pagamintas darbastalis, yra ne tik itin patvarus, lengvai prižiūrimas bei nesunkiai atnaujinamas, bet ir praktiškas. Greta šios salos taip pat įrengtos ir dvi vietos prisėsti – išgerti puodeliui rytinės kavos, ar tiesiog greitai užkąsti…

 Išmatavimai

Virtuvės baldai su sala, matmenys:

  • spinta nišoje – aukštis 250 cm, plotis 300 cm,
  • sala – ilgis 240 cm, plotis 120 cm, aukštis 90 cm.

.Medžiagos

Virtuvės spinta, sala bei gartraukio uždengimo skydai pagaminti iš MDF bei dažyti balta matine spalva, korpusas iš laminuotos drožlių plokštės, o stalviršis ir kriauklė iš lieto dirbtinio akmens („Montelli“ firmos).

 Išplanavimas

Virtuvės baldai su sala sudaryti iš integruotos spintos ir salos.

Spintą sudaro penkios dalys, segmentai. Pirmame iš kairės integruotas šaldytuvas, antrame stalčiai ir orkaitė, likusiuose trejuose segmentuose lentynos, skirtos produktų ir virtuvės prietaisų sandėliavimui.

Saloje, dalyje iš spintos pusės, integruota kaitlentė, po ja – indaplovė, šalia indaplovės, dešinėjė, „Cargo“ krepšelis. Salos dešinėje pusėje (nuo lango) – kriauklės spintelė su integruota šiukšlių rūšiavimo sistema.

Salos priekyje, dalyje iš svetainės pusės, – spintelė su lentynėlėmis, o jų kairėje „Cargo“ krepšelis.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Šiuose virtuvės balduose net devyni „Blum“ firmos „Tandembox“ tipo stalčiai su tylaus uždarymo mechanizmais. Durelėms naudoti taip pat įmonės „Blum“ (Austrija) lankstai. Viršutinės durelės atidaromos paspaudus, apatinės turi išfrezavimus durelių kraštinėje, kurie leidžia duris atidaryti užkišus pirštus už išfrezuotos dalies. Salos centre integruotas ištraukiamas rozečių blokas. Šalia kaitlentės, į dirbtinio akmens masės stalviršį „Montelli“, ileisti metaliniai laikikliai, kurie suteikia galimybę karštus puodus dėti tiesiai ant stalo. Saloje taip pat yra keli „Cargo“ krepšeliai bei šiukšlių rūšiavimo sistema.

Buitinė technika*

Virtuvės baldai su sala tai taip pat puiki galimybė patogiai išdėstyti būtiniausius buitinius prietaisus. Čia integruotas „Liebherr“ šaldytuvas, „Siemens“ orkaitė, kaitlentė ir indaplovė, ir netgi įmontuojamas garų surinktuvas, atrodantis kaip erdvinis gartraukis.

Virtuvės santechnika*

Kriauklė lieta iš dirbtinio akmens masės („Montelli“), o maišytuvas vokiečių gamintojo „Franke“, chromo spalvos su ištraukiama žarna.

 

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje -> Virtuvės baldai su sala

 

* Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211