Titulinis / Virtuvė su stiklo sienele

Virtuvė su stiklo sienele

Pirmą kartą pamačius šią virtuvę žvilgsnis nukrypo tiesiai į grindis. Būtent tokios ryškios spalvos dažniausiai ir diktuoja viso interjero spalvų paletę. Ir nors įprastai būtų renkamasi panašių atspalvių virtuvės baldų fasadų spalvas, tačiau šį kartą kliento pageidavimu, interjerą papildė pora visiškai naujų atspalvių. Tai itin jaukus, malonus ir truputį chameleoniškas spalvų derinys, kurį  radome naujausiuose LMDP plokščių kataloguose.  O įnoringų grindų problemą puikiai išsprendė fotografija ant stiklo sienelės tarp spintelių.

virtuvė su stiklo sienele
Išmatavimai

Virtuvės baldų bendras ilgis – apie 320 cm

Medžiagos

karkasasfasadaifasadaistalviršis

Virtuvės baldų karkasas pagamintas iš baltos spalvos (Kronospan white 6458PE) čekiškos laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Fasadams naudotos dviejų spalvų LMDP plokštės –  apačioje triufelio spalvos (Pfleiderer U1102 Truffel), viršuje šviesi (Egger U116). Stalviršis smėlio spalvos (Kronospan Sandstone 6217 AS).

Išplanavimas

Šie virtuvės baldai buvo gaminami standartinio tipo daugiabučio virtuvei. Kadangi tokio tipo butuose sanitariniai įvadai dažniausiai būna įrengti kairėje sienoje, todėl beveik visada kairiajame kampe yra numatoma ir vieta kriauklei. Tačiau šį kartą buvo nuspręsta ją pastumti per vieną spintelę dešiniau ir pačiame virtuvės kampe sumontuoti aukštą spintą, kurioje buvo integruota orkaitė, mikrobangų krosnelė, bei įrengtos spintelės su lentynomis, o apatinėje dalyje paslėpti vandens skaitliukai. Šalia šios spintos, apačioje – spintelė su kriaukle, o joje vieta šiukšlių konteineriui. Už jos spintelė, kurioje indaplovė, dar toliau stalčių blokas su integruota kailente. Dešinajame virtuvės kampe spintelė su lentynėle. Viršutinėje virtuvės baldų dalyje keturios dvigubos spintelės, kurių pačiame viršuje – mažos spintelės, su atskiromis durelėmis, retai naudojamiems virtuvės rakandams, o apatinėje jų dalyje – virš kriauklės indų džiovykla, greta jos spintelė su lentynėlėmis, toliau integruotas gartraukis, o kraštinėje – paslėptas dujų skaitliukas.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Blum lankstaiblum stalčiaiDažniausiai virtuvės baldų gamyboje naudojame firmos Blum (Austrija) furnitūra, nes jau esame įsitikinę, kad ji ne tik nepriekaištingai veikia, bet ir yra patikima ne vienerius metus. Čia pasirinkome Blum greito nuėmimo lankstus su tylaus uždarymo mechanizmu, bei Blum TANDEM tipo stalčius su pilno ištraukimo ir tylaus uždarymo mechanizmu.

įleidžiama rankenėlė spintelėmsdurelių atidarymas paėmus už apačiosdurelių atidarymas paspaudus

Šioje virtuvėje vietoj gan įprastų  – įleidžiamos nerūdijančio plieno spalvos aliuminio profilio rankenėlės. O viršutinės spintelės atidaromos paėmus už apačios arba paspaudus.

Virtuvėje taip pat integruotas ir LED apšvietimas. Tai šiltos spalvos 14,4 W galingumo LED juosta, kuri patalpinta aliuminio profilyje bei integruota viršutinių spintelių apačioje. Apšvietimas įsijungia jungtuku, kurį įmontavome spintelės dugne virš kriauklės.

Tarp viršutinių ir apatinių spintelių  – stiklo sienelė, kuri ir yra pagrindinis šios virtuvės akcentas taip pat puiki priemonė padėjusi virtuvės baldus priderinti prie ryškių grindų. Sienelei panaudotas grūdintas 6 mm skaidrus stiklas padengtas foto plėvele, kuri dar papildomai apsaugotas papildoma danga iš vidinės pusės. Stiklo sienelė – tai tvirtas, lengvai prižiūrimas paviršius ant kurio galima patalpinti bet kokį jums patikusį vaizdą ar nuotrauką.

Buitinė technika*

Virtuvėje integruota Electrolux buitinė technika – tai dujinė kaitlentė, orkaitė su tyliai užsidarančiomis durimis bei standartinė mikrobangų krosnelė.  Taip pat Elica Elite 14 gartraukis.

Virtuvės santechnika*

Virtuvėje įmontuota vokiška Blanco firmos kriauklė (Dalago 45) ir maišytuvas(Blanco Mida HD).

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Modernūs virtuvės baldai…

*  Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211