Titulinis / Išsirinkite baldus

Įprastai kažko įsigeidę mes nueiname į parduotuvę ir tai nusiperkame. Pasirenkame prekės rūšį, spalvą, skonį ir dedame į krepšelį. Sprendimas priimamas čia ir dabar.

Virtuvės baldų pirkimas – kur kas sudėtingesnis, ir ilgiau trunkantis procesas. Tai sudėtinis gaminys pritaikomas kiekvienai erdvei individualiai, o gaminyje gausu savitų elementų būtinų sklandžiam darbui virtuvėje. Čia taip pat susijungia santechnikos, elektros, dujų, vedinimo sritys… svarbūs net ir virtuvės šeimininkės įpročiai. Tad nuo ko pradėti, norint įsigyti virtuvės baldus?

Paprasta ir greita. Lengviausias būdas – paklausti žinančio. Jums tereikia susisiekti ir patikėti visus rūpesčius mums. Ką daryti? Nuo ko pradėti?…Į visus jums rūpimus klausimus atsakys mūsų specialistai telefonu, mūsų padalinyje arba atvykus pas jus į namus. Susisiekite su specialistu… 

Žinau ko noriu. Virtuvės baldai, jau seniai planuotas pirkinys? Ilgai domėjotės, rinkote informaciją ir tiksliai žinote ko norite? Puiku! Tuomet Jums telieka visą reikalingą informacija perduoti specialistui:

  • virtuvės baldų matmenys; Plačiau…
  • įvadų vietas, arba virtuvės segmentų aprašymą; Plačiau…
  • virtuvės baldų medžiagų aprašymą; Plačiau…
  • buitinės technikos sąrašą, arba aprašymą; Plačiau…
  • papildomų paslaugų sąrašą. Plačiau…

Susisiekite su specialistu…

Tai sudėtingiausia ir svarbiausia dalis norint įsigyti virtuvės baldus. Tik tiksliai žinant, kokios prekės jums reikia, galima žengti sekančius žingsnius prekės įsigijimo link…(sužinokite kainą…)

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211