Titulinis / Nestandartinė virtuvė „Donatas“

Nestandartinė virtuvė „Donatas“

Virtuvės baldų gamyba – mūsų kasdienybė. Nors dažniausiai tenka gaminti baltos, šviesios, rusvos, gelsvos spalvos ar medžio tekstūros imitacijos baldų komplektus, visgi pasitaiko ir unikalesnių, drąsesnių pasirinkimų, kurie ne tik intriguoja, bet ir maloniai stebina.

Nors šiame projekte pasirinkta alyvuogių spalva paletėje niekuo neišsiskiria iš kitų, tačiau vos pagaminus ir kliento namuose sumontavus virtuvės baldus, ji netikėtai atskleidė visą savo grožį. Tai išskirtinė virtuvė ne tik spalva bet ir savo forma, kurią nulėmė palėpinės lubos ir žinoma, pasirinkta vieta – niša po laiptais.

Nestandartinė virtuvė

Išmatavimai

Virtuvės spinta – ilgis 170 cm;
Baldo dalis su kaitlente – ilgis 165 cm;
Baldo dalis su kriaukle – ilgis 270 cm;
Baldo dalis su stalčiais – 135 cm;
Sandėliukas po laiptais (už stalčių bloko) – 80 cm.

Medžiagos

stalviršis ir sienelėFasadaiKarkasasVirtuvės baldai pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) – karkasai šviesiai pilkos spalvos (112 PE Kronospan, (Čekija)), fasadai – alyvuogių spalvos (EGGER U 631 ST9 Olive (Austrija)). Stalviršis bei sienelė tarp spintelių iš natūralų medį imituojančios tekstūros bei spalvos aukšto slėgio laminato (HPL) (Duropal R4366/VV).

Išplanavimas

Šią virtuvę galima suskirstyti į dvi zonas. Vienoje iš jų trijų dalių spinta, kurios vienoje dalyje integruotas šaldytuvas (palėpinių lubų pusėje), o likusiose – lentynos.

Kita zona skirta maisto ruošimui. Jos apačioje (šalia orkaitės) ištraukiamas krepšys „Cargo“ skirtas aliejaus ir prieskonių laikymui, už jo orkaitė, o pačiame kampe – paslėpti vamzdynai. Viršuje viena didelė spintelė, kurioje gartraukis ir lentynėlės, o už jos (kampinėje dalyje) spintelė su boileriu.

Apačioje (dalyje su kriaukle), kampinė spintelė su lentynėlėmis, greta jos kriauklės spintelė, o šalia dar viena kampinė spintelė su lentynėle. Viršuje trijų dalių spintelės iš kurių vienoje indų džiovykla, kitose lentynėlės.

Dalyje su stalčiais tik stalčių blokas su trimis stalčiais, už jo (žemiausioje nišos dalyje po laiptais) sandėliukas, į kurį galima patekti pro virtuvės šone esančias dureles.

Virtuvės priedai ir furnitūra

įleidžiama rankenėlė spintaiįleidžiama rankenėlė spintelėmsled profilio rankenėlėVirtuvė išsiskirianti savo spalva bei itin nestandartiniu išdėstymu erdvėje taip pat pasižymi ir dar viena naujove – tai viršutinių durelių rankenėlėmis įfrezuotomis į spintelės karkasą. Tai toks aliuminio profilis leidžiantis dureles atidaryti paėmus už durelių nugarinės dalies, o pačioje rankenėlėje-profilyje dar integruotas ir apšvietimas. Apatinių spintelių bei spintos durų atidarymui naudojamos į įleidžiamos nerūdijančio plieno spalvos aliuminio profilio rankenėlės. Taip pat šioje virtuvėje buvo naudota „Blum“ (Austrija) firmos furnitūra – tai „Blum Tandembox“ tipo stalčiai bei durelių lankstai su tylius uždarymo mechanizmu. Šį mechanizmą turi ir čia įmontuotas „Cargo“ krepšys.

Buitinė technika*

Virtuvėje integruota „Siemens“ firmos orkaitė ir kaitlentė, „Elektroliux“ šaldytuvas, bei „Elica Ciak“ gartraukis.

Virtuvės santechnika*

Virtuvėje esanti kriauklė „Blanco Dalago 45“ prie jos priderintas, tokios pat spalvos „Blanco“ maišytuvas.

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Nestandartinė virtuvė…

*  Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211