Titulinis / Modernūs virtuvės baldai Aldas

Modernūs virtuvės baldai Aldas

Maža virtuvė taip pat gali būti jauki ir stilinga. Reikia tik modernių virtuvės baldų, kurie suteiktų šiai namų erdvei ypatingo žavesio. Šiame komplekte susijungia viskas – funkcionalumas, estetika ir paprastumas, o pasirinktos kokybiškos medžiagos bei „Blum“ firmos furnitūra garantuoja ne vienerių metų nepriekaištingą eksploataciją bei nesudėtingą priežiūrą. Pagrindiniai virtuvės baldų akcentai – HPL sienelė pagražinta FMDP dekoratyvine juostele, bei stogelis.

Modernūs virtuvės baldai

Išmatavimai

Virtuvės baldų išilginiai matmenys:

  • baldo dalis kairėje – 180 cm,
  • baldo dalis su šaldytuvu 235 cm.

Virtuvės baldų aukščiai:

  • bendras aukštis apie 250 cm.
  • apatinių spintelių aukštis 86 cm.

Medžiagos

Viršutinės virtuvės baldų spintelės pagamintos iš MDF bei dažytos blizgia balta spalva. Apatinės iš MDP dengtos natūraliu ąžuolo drožtiniu lukštu (FMDP). Stalviršis iš aukšto slėgio laminato (HPL).

Išplanavimas

Apatinėje dalyje – du stalčių blokai, kuriose po du didelius stalčius, kampinė spintelė po kriaukle, nedidelis stalčius po orkaite, ištraukiamas krepšys aliejui ir rankšluosčiui, tarp orkaitės ir šaldytuvo. Viršuje keturios spintelės su lentynėlėmis, iš kurių vienoje (virš kriauklės)  indų džiovykla, kitoje (virš kaitlentės) integruotas gartraukis. Virtuvės baldai baigiasi aukšta spinta su joje integruotu šaldytuvu, bei spintele virš jo.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Bene svarbiausia virtuvės baldų dalis paslėpta jos viduje. Šioje virtuvėje integruoti Blum Tandembox stalčiai iš kurių vienas yra vidinis su įrankine (paslėptas už didžiojo stalčiaus šalia kraiuklės). Stalčiai tarpusavyje sukabinti, tad vienu rankos judesiu nesunkiai pasieksite stalo irankius.

Visi lankstai ir pakėlimo mechanizmai Austrų gamintojo Blum su tylaus uždarymo mechanizmai. Viršutinės spintelių durelės atidaromos Blum Aventos HF pakėlimo mechanizmu (durelės lenkiasi pusiau).

Šioje virtuvėje naudojamos į briauną įleidžiamos aliuminio profilio rankenėlės, išskyrus viršutinės spinteles, kurios atidaromos paspaudus dureles ir paėmus už apatinės jų dalies.

Virtuvės balduose integruotas LED apšvietimas. Galia 9,6W. Apšvietimą įjungia mechaninis jungtukas spintelių apačioje, ties kriaukle.

Buitinė technika*

Virtuvėje integruotų orkaitės, šaldytuvo ir kaitlentės gamintojas Electrolux, gartraukio – Elica (Elislim).

Virtuvės santechnika*

Kriauklė ir maišytuvas pagaminti Lietuvoje (gamintojas Aquasanita).

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Modernūs virtuvės baldai…

* Visą buitinę techniką ir santechnikos prekes užsakovas įsigijo pas mus. Prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211