Titulinis / Moderni virtuvė su erdviniu gartraukiu

Moderni virtuvė su erdviniu gartraukiu

Moderni virtuvė, kurioje gausu spalvų ir įvairių formų. Pagrindiniai šios virtuvės akcentai – po baru įrengta šviečianti sienelė bei erdvinis gartraukis, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip šviestuvas. Tai išskirtiniai, gan sudėtingos konstrukcijos baldai, kurie tikrai patiks modernaus stiliaus gerbėjams.

Moderni virtuvė

Išmatavimai

Spinta – 1950 mm, aukštis apie 2600 mm.
Baldo dalis prie lango – vidinė dalis 1500 mm, kartu su baru apie 2200 mm.
Baldo dalis baro pusėje – iš vidaus 1400 mm, iš svetainės pusės apie 2000 mm.
Baras – 1400 mm pločio ir 1100 mm aukščio.

Medžiagos

Tai virtuvės baldai, kurie stebina savo spalvų ir medžiagų įvairove.  Virtuvės baldų karkasas pagamintas iš baltos laminuotos čekiškos plokštės, o spintos durelės ir matomos lentynos iš vengės (vengės lukštu dengtos plokštės (FMDP)). Spintelių esančių prie lango ir po baru fasadai bei matomos dalys – iš blizgios laminuotos „Thermopal“ firmos plokštės, o virtuvės stalviršis, baro viršus ir šonai – dirbtinio akmens (gamintojas UAB „Baltijos marmuras“). Baro nugarinėje ir priekinėje dalyje stiklas, kuris padengtas šviesą skaidančia plėvele, o už jo (baro viduje) įmontuotos dienos šviesos lempos.

Išplanavimas

Virtuvės dešinėje – atviros lentynėlės vynui, į kairę nuo jų integruotas šaldytuvas. Sekančioje dalyje – orkaitė ir mikrobangų krosnelė, o apačioje indaplovė. Spintos kampe, prie lango – atviros lentynėlės, po kuriomis dviguba spintelė, kuri atidaroma durelėmis esančiomis tarp spintos ir kriauklės. Kriauklės kairėje pusėje yra spintelė, už jos kampinė spintelė su lentyna. Po baru net penki stalčiai.  Dar viena spintelė su lentynėle, skirta gėrimams, yra svetainės pusėje (tarp baro ir lango).

Virtuvės priedai ir furnitūra

Ši moderni virtuvė turi penkis (keturi dideli ir vienas vidinis su įrankine) „Blum“ firmos „Tandembox“ tipo stalčius su tylaus uždarymo mechanizmu. Apatinis stalčius su specialia džiovykla-indų dėtuve skirta indų laikymui. Visi durelių lankstai su tylaus uždarymo mechanizmai taip pat Austrų gamintojo „Blum“.

Šioje virtuvėje naudojamos į briauną įleidžiamos aliuminio profilio rankenėlės, išskyrus viršutines spintos spintelės, kurios atidaromos paspaudus dureles ir paėmus už apatinės jų dalies.

Buitinė technika*

Virtuvėje integruota „Siemens“ buitinė technika – orkaitė, šaldytuvas, indaplovė ir kaitlentė. Visus šiuos prietaisus klientai pasirinko iš mūsų siūlomų prekių sąrašo. Tik gartraukį Elica klientai jau turėjo, tad jį tik pakabinome, bet šios firmos gaminius galima įsigyti ir pas mus.

Virtuvės santechnika*

Kriauklė lieta iš dirbtinio akmens masės (UAB „Baltijos marmuras“).

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Modernūs virtuvės baldai…

* Buitinę techniką ir santechnikos prekes mes pristatome kartu su baldais, jas išpakuojame, pakuotes utilizuojame, o įrangą integruojame ir pajungiame nemokamai. Nereikia rūpintis prekių užnešimu, elektriko ar santechniko paieškomis, bei buitiniams prietaisams pajungti būtinų priemonių supirkimu.

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211