Titulinis / Blizgūs virtuvės baldai

Blizgūs virtuvės baldai

Vienas iš senesnių mūsų projektų-eksperimentų. Virtuvė, kurioje blizga viskas! Iš pirmo žvilgsnio įprasta virtuvė iš kitų išsiskiria gausybe skirtingų medžiagų, kurias vienija viena ypatybė – jos visos blizgios.

Blizgi akrilo pagrindo plokštė viršutinėje virtuvės dalyje, blizgi faneruota plokštė apatinėje virtuvės dalyje, blizgus stalviršis, blizgios chromuotos relingo rankenėlės ir natūraliai blizgantis stiklas tarp spintelių. Sakysite per daug blizgesio? Galbūt, bet sutikite, vaizdas, kurį matote išties išskirtinis…

blizgūs virtuvės baldai

Išmatavimai

Virtuvės baldų dalis su  orkaite ilgis – apie 150 cm;
Virtuvės baldų dalis su kriaukle ir šaldytuvu ilgis – 390 cm.

Medžiagos

Virtuvės baldų karkasas pagamintas iš laminuotos Pfleiderer gamintojo baltos plokštės (Balta, W1003). Viršutinių spintelių fasadai iš vokiečių koncerno Niemann GmbH & Co Acrylux danga dengtos MDF plokštės, kuri pasižymi ypač dideliu veidrodiniu blizgumu ir yra puiki, ekonomiška alternatyva dažytam MDF. (1583z smėlio spalva), fasadai apačioje pagaminti iš faneruotos medžių drožlių plokštės (Ebano medis), kuris vėliau dengtas storu sluoksniu parketinio lako. Virtuvės stalviršis itališkas, blizgus (marmuro imitacija).

karkasasviršutinių spintelių fasadasapatinių spintelių fasadaistalviršis

Išplanavimas

Pradedant virtuvės kairiąja siena, apatinėje virtuvės dalyje – spintelė, kurioje Kargo krepšys skirtas susidėti aliejui ir prieskoniams, už jos orkaitės spintelė su stalčiumi apačioje, toliau dar vienas Kargo krepšys tik šį kartą su paslėpta rankšluostine ir lentynėle valikliams. Kampe kriauklės spintelė, sekanti dalis indaplovė, už jos du stalčių blokai, kuriuose po du didelius stalčius, iš jų pirmajame paslėptas stalčius įrankiams. Pačiame kampe, dešiniajame  virtuvės krašte, integruotas šaldytuvas.

Viršutinėje virtuvės dalyje keturios spintelės su pakeliamomis dvigubomis durelėmis. Už jų paslėptas gartraukis, džiovyklė, o dviejose iš jų – lentynėlės. Kampinėje dalyje spintelė su dvigubomis vertikaliomis durimis, kurios taip pat atsidaro kartu, tik į šoną. Už jų dvi lentynėlės.

Virtuvės priedai ir furnitūra

Virtuvėje sumontuoti Blum firmos mechanizmai – Blum Tandembox stalčiai, Blum lanstai su uždedamais smūgio slopintuvais bei Blum Aventos HF pakėlimo mechanizmai. Čia integruoti ir 2 ištraukiami Cargo krepšeliai.

Apatinės spintelės bei šaldytuvas atidaromi skirtingų ilgių cilindro formos blizgiomis rankenėlėmis.  Po spintelėmis – PVC grindjuostės su metalo apdaila. Virtuvės baldų stiklas grūdintas ir dengtas balta plėvele.

stalčiusBlum lankstaiBlum Aventos HFCargo krepšyskargo krepšys

Daugiau šios virtuvės nuotraukų galite pamatyti atliktų darbų galerijoje. Modernūs virtuvės baldai…

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211