Sulčiaspaudė ZYLE ZY88RSJ

Sulčiaspaudė ZYLE ZY88RSJ

Sulčiaspaudė ZYLE ZY88RSJ

Sulčiaspaudė ZYLE ZY88RSJ – tai lėtaeigė elektrinė sulčiaspaudė, leidžianti gaminti pačias įvairiausias sultis. Naudojant naują lėtaeigį kompresinį išgavimo metodą išsaugomos maistingosios medžiagos, natūrali spalva, skonis ir vitaminai. Sultys gaunamos spaudimo, o ne smulkinimo būdu.

Kaina: 299 eur.
Kaina užsakant virtuvės baldus: 249 eur.

Lėto ir atsargaus spaudimo dėka sultyse išlieka net iki 5 kartų daugiau vitaminų, mineralinių medžiagų, lyginant su įprastomis centrifūginėmis sulčiaspaudėmis. Ji puikiai spaudžia uogas, vaisius, daržoves, žoles, sojų pupelių pieną ir sojų varškę (tofu). Tinka spausti riešutus, gaminti ledus ir t.t.

Su šia technologija išgaunama maždaug du kartus daugiau sulčių, nei su įprastinėm sulčiaspaudėm.

Yra automatinė praplovimo funkcija, kuri leidžia automatiškai išstumti žieveles, todėl sulčiaspaudės nereikia dažnai stabdyti.

Vaisiai ir daržovės nėra pjaustomi ir tarkuojami aštriais peiliukais ar sieteliais, o spaudžiami sraigto pagalba.

Jeigu norite išsaugoti gamtos dovanotą natūralų sulčių skonį, aromatą, spalvą ir maistingąsias medžiagas, naudokite pripažintą technologiją visame pasaulyje su naujausia lėtaeige sulčiaspaude ZYLE.

Priedas: smulkintuvas. Maisto smulkintuvas tinka ruošti šerbetams, uogienėms, sumuštinių užtepėlėms, picų ir kebabų įdarams, suši, lazanijoms, trintoms sriuboms, kūdikių maisteliui. Puikiai smulkina imbierą, česnaką, petražoles, riešutus, grybus, bei vaisius ir daržoves, todėl nepamainomas ruošiant troškinius ir padažus.

Ši sulčiaspaudė turi papildomą kamštuką ant sulčių išbėgimo angos, kurio dėka:
– palengvėja sulčiaspaudės plovimas, t.y. į sulčiaspaudę įpylus stiklinę vandens, vanduo išbėgs ne iš karto, o pasiliks inde ir skalaus sulčiaspaudės vidų. Todėl, sulčiaspaudę reikės mažiau plauti rankomis;
– spaudžant sultis iš skirtingų vaisių ar daržovių, kamštuku galima užkimšti sulčių išbėgimo angą ir viduje susimaišys kokteilis. Todėl, nereikės šaukštu maišyti sulčių inde.

Funkcijos:
• Galingumas – 200 W
• Variklio sukimosi greitis – 47 aps./min.
• Indo talpa – 1l
• Įkrovimo angos (vaisiams ir daržovėms) dydis – 3,5×4 cm
• Dydis – 195x190x435 mm
• Svoris – 6,5 kg
• Laido ilgis – 1,2 m
• Įtampa – 230V / 50Hz
• Triukšmo lygis ~50 db
• Spalvos: raudona/balta, raudona/juoda, salotinė/balta, pilka/juoda, oranžinė/balta

Taikoma 5 metų garantija varikliui!

Atgal »

2003 – 2016 © UAB „Virtuvės Baldai“.
Visos teisės saugomos

Tel.: +370 684 70107
El. paštas: info@virtuvesbaldai.lt

Įmonės kodas: 302912181
PVM kodas: LT100007810211